رست آن

Events

جایزه‌ی «رد_دات»

رست‌آن: موسیقی، سبک زندگی رست سالانه طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها و استودیوهای دیزاین در جایزه‌ی معتبر «رد-دات» شرکت می‌کنند تا برترین پروژه‌ها و آثار خود را تحت قضاوت حرفه‌ای داوران این جایزه ارزیابی کنند. رد-دات در سال ۱۹۵۵ بنیان‌گذاری شده و یکی از معتبرترین جوایز دیزاین در دنیاست. این جایزه در سه بخش دیزاینِ محصول، دیزاین برند و دیزاین کانسپت، به باکیفیت‌ترین پروژه‌ها و آثار تعلق […]
اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر درباره رست آن

 

 

 

موسیقی سبک زندگی رست

رست در سال ۱۳۹۲ با هدف «اثربخشی بر سبک زندگی معاصر» و با تمرکز بر دیزاین و تولید مبلمان به‌روز و باکیفیت خلق شد. در آذرماه ۱۴۰۰، نیاز به هم‌سوتر شدن با چشم‌انداز برند و ایجاد تغییراتی هم‌گام با نیاز مخاطبان، رُست را در آستانه‌ی عملی‌کردن ایده‌های چندساله قرار داد. به این ترتیب با بازگشت به هدف اصلی، پروژه‌ی باز-طراحی برند آغاز شد. این تغییر مسیر تازه‌ای را تعریف کرد که رُست بتواند بیش از پیش و در فضاهایی تازه، با مخاطبان در تعریف شیوه‌ی زندگی معاصر همراه شود.

پروژه‌ی «رست-آن»، در نتیجه‌ی استراتژی‌های تازه‌ی برند، از مرداد ۱۴۰۱ و با تفکر همراهی و رشد در سبک زندگی شکل گرفته و با گامی جسورانه، رسانه‌ی انتزاعی موسیقی را در این راستا به کار گرفته‌است تا حواس مخاطب خود را بیش از پیش به لذت از زندگی متوجه کند. موسیقی، بخش جدایی‌ناپذیر شیوه‌ی زندگی‌ست و «رُست-آن» موسیقی سبک زندگی رُست است.

در اجرا، با پایبندی به مسئولیت اجتماعی برند، تلاش شده تا این توسعه با حمایت از هنرمندان جوان و خوش‌فکر به‌انجام برسد. حاصل این همکاری تا امروز، خلق هشت آلبوم بی‌کلام بوده‌است. این آثار به‌مرور در پلتفرم‌های شنیداری منتشر می‌شوند.

پروژه‌ هم‌چنین طی رویدادهای فیزیکی، امکان اجرا را برای هنرمندان رُست-آن فراهم می‌کند. در رویداد اول که در پانزدهم اردیبهشت ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه رُست در تهران برگزار شد، از آلبوم‌های سردار سرمست، پیمان حاتمی، آسو کهزادی و کاوه غفاری رونمایی شد.

از اسپاتیفای بشنوید

سبد خرید۰ محصول