جایزه‌ی «رد_دات»

رست‌آن: موسیقی، سبک زندگی رست

سالانه طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها و استودیوهای دیزاین در جایزه‌ی معتبر «رد-دات» شرکت می‌کنند تا برترین پروژه‌ها و آثار خود را تحت قضاوت حرفه‌ای داوران این جایزه ارزیابی کنند. رد-دات در سال ۱۹۵۵ بنیان‌گذاری شده و یکی از معتبرترین جوایز دیزاین در دنیاست. این جایزه در سه بخش دیزاینِ محصول، دیزاین برند و دیزاین کانسپت، به باکیفیت‌ترین پروژه‌ها و آثار تعلق می‌گیرد. 

پروژه‌ی موسیقی «رست-آن: موسیقی سبک زندگی رست» موفق شده‌است جایزه‌ی رد-دات ۲۰۲۳ را در بخش «دیزاین برند | موسیقی برند» دریافت کند. برنده‌های این بخش، همزمان با مراسمی که در آبان‌ماه در شهر برلین برگزار می‌شود، در کتاب سال، وبسایت و نمایشگاه‌های این جایزه نیز معرفی خواهند شد.

رست-آن برای خلق موسیقی سبک زندگی معاصر، از هنرمندان جوان و توانمند حمایت می‌کند و تاکنون هشت آلبوم بی‌کلام را با همراهی حمزه یگانه، پیمان حاتمی، سردار سرمست، آسو کهزادی، کاوه غفاری، سالار اصغری، محمد نیک‌پور و آوا راستی خلق کرده‌است. برای شنیدن این آثار و آگاهی بیشتر از این پروژه می‌توانید اسپاتیفای و صفحه‌ی اینستاگرام رست-آن را دنبال کنید.

https://instagram.com/rost.on.project?igshid=MzRlODBiNWFlZA==


برای آشنایی بیشتر با «سبک زندگی رست»، می‌توانید اینستاگرام و وبسایت rost.ir را دنبال کنید. مجموعه‌ی آن‌چه که رست ارائه می‌کند، از مبلمان و اشیاء کاربردی تا آثار هنری دیداری و شنیداری، دعوتی‌ست برای به‌رسمیت شناختن سادگی اشیاء و فضاها و لذت‌بردن از زندگی.

سبد خرید۰ محصول