تبلیغات در حرفه: هنرمند

شماره‌های حرفه: هنرمند به صورت فصلنامه و در تیراژ حدود سه‌هزارتا منتشر می‌شود و از نوع مجلاتی است که هنردوستان، اساتید و دانشجویان آن را آرشیو و در کتابخانه‌هایشان نگهداری می‌کنند، تا از مطالب تخصصی و محتوای پژوهشی آن به عنوان رفرنس و منبع استفاده کنند، بنابراین صفحه‌ی آگهی برند شما در مجله می‌تواند تا سال‌های سال در کتابخانه‌ی مخاطبان حرفه: هنرمند بماند. این صفحات، برخلاف تبلیغات آنلاین امروزی، زودگذر و آنی نیست. بنابراین هدف آن صرفاً اطلاع‌رسانی و جذب مشتری نیست، بلکه افزایش اعتبار و ماندگاری برند شماست. طراحی خاص و خالقانه‌ی این صفحه می‌تواند نشان‌دهنده‌ی سلیقه، هویت، و کیفیت برند باشد.

صفحه‌ی اینستاگرام حرفه: هنرمند با داشتن بیش از ۲۰۳هزار دنبال‌کننده، در مقایسه با صفحات مشابه در حوزه‌ی فرهنگ و هنر، طیف گسترده‌تری از مخاطبان را پوشش می‌دهد؛ بنابراین اگر قصد دارید رویداد، محصول و خدمات خود را به طیف وسیعی از مخاطبان حرفه: هنرمند معرفی کنید تا در مدت زمان کمتر، بازخورد بالا و سریع‌تری داشته باشید، پیشنهاد ما به شما پلتفرم اینستاگرام مجله است. این تبلیغات به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • فرهنگی: به آموزشگاه‌ها، مؤسسات فرهنگی و هنری و گالری‌ها اختصاص دارد.
  • تجاری: به معرفی کسب‌وکارها و فعالیت‌های تجاری اختصاص دارد.

کانال تلگرام حرفه: هنرمند به واسطه مخاطبان متخصص، پیگیر و جدی‌تر در حوزه فرهنگ و هنر جایگاه بسیار مناسبی برای تبلیغ رویداد، ورکشاپ‌ها و کلاسهای آموزشی، معرفی کتاب و محصولات فرهنگی و هنری است و بیش از ۲۰هزار نفر مخاطب فعال دارد.

وبسایت ما در سال‌های اخیر از اصلی‌ترین بسترهای تولید محتوای حرفه: هنرمند محسوب می‌شود، چرا که توانسته محتواهایی اعم از ترجمه و انتشار مستندهای هنری، مقالات ترجمه‌شده و تالیفی و تخصصی، درس‌گفتارها، نشست‌ها و گفتگوهای مختلف با متخصصان حوزه‌ی فرهنگ و هنر ارائه دهد که مجموع آن‌ها به بیش از ۳هزار می‌رسد. اغلب مخاطبان وبسایت، دانشجویان، هنرمندان، اساتید، علاقه‌مندان و پژوهشگران هنر هستند که به طور جدی‌تر فضای هنری را دنبال می‌کنند.

امکان تبلیغات در وبسایت به صورت بنرهای ماهانه و باکس‌های سالیانه در صفحه‌ی اصلی و دیگر صفحات وجود دارد که به شرح زیر است:

  • بخش بنر: به صورت ماهانه و قابل تمدید خواهد بود که هم در صفحه اصلی و هم در صفحات پربازدید مثل صفحه‌ی دیداری و شنیداری به نمایش درمی‌آید.
  • بخش باکس: این بخش برای گالری‌ها، ناشران، نهادهای فرهنگی و هنری و یا کسب‌وکارهایی در نظر گرفته شده که فعالیت‌های رویدادمحور با موضوع فرهنگ و هنر برگزار می‌کنند و می‌توانند از طریق اشتراک یک‌ساله و قابل تمدید باکس‌های آرشیوی و خبری ما در صفحه اصلی وب‌سایت حرفه: هنرمند مطالب خود را نشر دهند تا در وبسایت یکی از معتبرترین نهادهای فرهنگی و هنری به بهتر دیده‌شدن، اطلاع‌رسانی و استمرار فعالیت‌هایشان کمک کنند و آن را با مخاطبان حرفه: هنرمند به اشتراک بگذارند. این فعالیت‌های رویدادمحور می‌تواند با موضوعاتی مانند: فرهنگ و هنر، رونمایی از آلبوم موسیقی، رونمایی از کتاب، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف هنری و … باشد.

حمایت و همکاری با حرفه: هنرمند

امروزه برندهای بزرگ و معتبر دنیا هزینه‌ای را صرف مسئولیت اجتماعی و کارهای فرهنگی و هنری می‌کنند. حرفه: هنرمند از معدود مجلاتی است که به جز محتوای تخصصی در حوزه‌ی هنر تجسمی، گام‌های دیگری در حمایت از سایر مجلات و نهادها برداشته و نسبت به حفظ و نگهداری میراث تاریخی ایران حساس بوده و با دعوت از متخصصین و فراهم‌کردن زمینه‌ی همکاری آن‌ها، تلاش کرده مقدمات نگارش یک تاریخ هنر جامع و عمیق‌تر برای ایران را فراهم کند. حمایت شما از تداوم فعالیت مجله، حمایت از فرهنگ و هنر ایران است.
از جمله موسساتی که در این بخش همراه ما بودند می‌توان به: گالری دستان، سرای، اِو، دیزاین دیمتی، نشر چشمه، دفتر معماری دیگر، رستوران‌های زنجیره ای شیلا، مبلمان رست و … اشاره کرد.

برای رزرو آگهی چه کنیم؟

برای اطلاع از شرایط همکاری تبلیغاتی و سایر هماهنگی‌ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۷، با سازمان تبلیغات مجله با شماره‌ی: ۸۸۹۳۷۲۹۱-۰۲۱ در تماس باشید.

برخی از سفارش‌دهندگان تبلیغات به حرفه: هنرمند

برخی از حامیان حرفه: هنرمند

سبد خرید۰ محصول