فراخوان دومین دورۀ رویداد هنری سی زیر سی

موضوع این جشنواره آزاد است و هنرمندان از هر شاخۀ هنری؛ مانند عکاسی، نقاشی، مجسمه، چیدمان، تصویرسازی، هنر اجرا، ویدیوآرت، خوشنویسی و غیره مجاز به ارسال اثر هستند.

تمامی هنرمندان زیر ۳۰ سال ایرانی در داخل و خارج از کشور می‌توانند در این رقابت به صورت رایگان شرکت کنند. تکنیک و شیوۀ خلق آثار آزاد است و علاقه‌مندان تنها مجاز به ارسال دو اثر در یک رشتۀ هنری خواهند بود.

هنرمندان تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ فرصت دارند تا تصویر آثار خود را به نشانی ایمیل [email protected] همراه با اطلاعات شخصی (نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد، شهر و تلفن) و اطلاعات اثر (اندازۀ کار، تکنیک و سال تولید) ارسال دارند. حجمِ فایل‌های ارسالی در تمامی رشته‌ها باید حداقل یک مگابایت و حداکثر ۶ مگابایت و در قالب jpg باشد.

تأکید می‌شود مسئولیت اصالت آثار برعهدۀ هنرمند است. همچنین مالکیت آنها باید در اختیار هنرمند و نسخۀ اصلِ اثر نیز می‌بایست موجود باشد.

اگر ارسال آثار به آدرس گفته‌شده موفق باشد، پیام تأییدیۀ دریافت به دست هنرمندان خواهد رسید. در صورت پذیرش اثر، با هنرمند برای ارسالِ اصلِ اثر به دبیرخانه و هماهنگیهای بعدی تماس گرفته‌ خواهد شد.

۳۰ اثر برگزیده به مدت ۳۰ روز، در «فضای هنری هشت‌چشمۀ کاشان» به نمایش گذاشته خواهد شد. به تمامی هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شود، گواهی شرکت در نمایشگاه و نفری سه میلیون تومان، برای ارسالِ اثر و حضور در کاشان، اهدا می شود.

اصل آثار پس از نمایش، به مدت ۶ ماه در اختیار برگزارکننده خواهد بود تا در صورت امکان در شهرهای دیگر به نمایش گذاشته‌شود. آثار پس از پایان این دوره در اختیار هنرمندان قرار خواهد گرفت.

فراخوان نخستین دورۀ هنری سی هنرمند زیر سی سال در زمستان ۱۴۰۰ منتشر شد. آثار منتخب در تابستان ۱۴۰۱ ابتدا در فضای هنری هشت چشمۀ کاشان و سپس از ٢٣ مرداد تا ٢ شهریور ١۴٠١ در گالری اکنون اصفهان به نمایش درآمد. در نخستین تجربۀ این رویداد هنرمندان زیر پذیرفته شدند:

آرمان رنجبریان، آریانا گلچین، آوا افشاری، جهانبخش امیربیگی، پریناز هاشمی، رژین شفیعی، سارا نوبهار، سید متین هاشمی، سولماز حقدوست، سینا کرباسیان، شانلی بیرامی، شیما راستین، شمیم کهن، طوبی صادقی، علی مختاری نکو، فاطیما محمدی، لیلی زمان احمدی، مجید نوروزی، مرجان سرکاری، ملیحه عجم نوروزی، مریم پیروی، ملیکا غلامحسین، مهدیار زمزم، محمد نظری، محمد یوسفی منش، مهشید ریاحی، نرگس اقلیدس، نسیم صفوی، ویدا شادمهر، هانیه شعبان‌پور.

برگزارکنندۀ جشنواره: مؤسسۀ فرهنگی هنری هنرخانه کاشان
مدیران جشنواره: حسن و حسین روشن بخت
محل برگزاری جشنواره: فضای هنری هشت‌چشمه

سبد خرید۰ محصول