پیوستن به جمع حامیان حرفه: هنرمند

اکنون بیش از بیست سال است حرفه: هنرمند تلاش کرده در مسیر ارتقای فرهنگ ایران بکوشد و مستقل بماند. اما در شرایط کنونی و بحران‌های پی‌درپی اقتصادی و سیاسی و اجتماعی که گریبانگیر تمامی نهادهای مستقل هنری و فرهنگی شده و به تعطیلی‌های پیاپی در این بخش انجامیده، تلاش برای تداوم به مراتب سخت‌تر و پیچیده‌تر از پیش شده است. در این شرایط حفظ یک رسانه‌ی مستقل تقریبا محال شده است مگر از یک راه: اراده‌ای جمعی از سوی مخاطبان و دوست‌داران فرهنگ، متعهدانه و مسئولانه جلوی این موج تعطیلی فرهنگ بایستند و نگذارند چراغ این چند نهاد و رسانه‌ی باقی مانده خاموش شود. متأسفانه این اراده‌‌های جمعی در کشور ما، احساسی و مقطعی شکل می‌گیرند و فراموش می‌شوند. و این عمر نهادهای فرهنگی را کوتاه و وابسته به توان و جان و اراده‌ی فردی می‌کند. اکنون کلید تداوم فعالیت این نهاد فرهنگی در اختیار تک تک ماست.

شما می‌توانید از راه‌های زیر ما را در روشن نگه‌داشتن این چراغ یاری کنید:

۱. حمایت مالی (کلیک کنید)

‌‌‌‌‌حمایت شما صرف تولید مقالات و فیلم‌های مستند و آموزشی و پادکست‌های جدید می‌شود.

چنان‌چه خارج از کشور هستید می‌توانید از طریق paypal به آدرس ایمیل متصل به [email protected] یا paypal.me مبلغ حمایت را برای ما واریز کنید و یا از طریق آدرس ایمیل [email protected] و یا شماره واتس اپ ۰۹۹۱۴۵۴۰۳۴۳ با ما تماس بگیرید تا در مورد نوع و مسیر حمایت شما با هم گفت‌وگو کنیم.

۲. بورسیه اشتراک سایت حرفه: هنرمند برای دانشجویان

با تهیه اشتراک برای دانشجویان هنر و علوم انسانی، هم می‌توانید امکان بهره‌مندی دانشجویان از آرشیو جامع حرفه: هنرمند را مهیا کنید و هم ما را در ادامه‌ی مسیر یاری کنید. شما می‌توانید جمعی از دانشجویان را به مدت یک ترم یا بیشتر برای اشتراک سایت حرفه: هنرمند بورسیه کنید. برای هماهنگی و اطلاعات دقیق‌تر در مورد چگونگی روند بورس کردن دانشجوها می‌توانید با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۹۳۷۱۶۸

۳. تهیه اشتراک، امتیاز دادن به مقالات، نوشتن دیدگاه

خواندن، دیدن و شنیدن مطالب ما توسط شما، فعالیت و تلاش ما را معنادار می‌کند، از این رو تهیه اشتراک و تمدید اشتراک یکی از راه‌های کمک به تداوم فعالیت ما است. همچنین دانشجویان هنر که مهم‌ترین مخاطبان ما هستند می‌توانند هنگام جستجوی موضوعات مد نظرشان در گوگل و یا برای یافتن رفرنس‌ها و منابع برای پژوهش‌هایشان با اضافه کردن نام حرفه: هنرمند به موضوع جستجو از مسیر گوگل وارد وبسایت ما شوند، این کار کمک به سزایی به اعتبار جستجوی سایت ما در گوگل و پویا بودن آن می‌کند. همچنین امتیاز دادن به مقالات موجود در وبسایت و نوشتن نقدها و نظراتتان علاوه بر اینکه برای ما سازنده است و ما را از نظرگاه و نیاز مخاطب آگاه می‌کند در عین حال به بیشتر دیده شدن مطالب ما در فضای گوگل نیز کمک می‌کند.

سبد خرید۰ محصول