راهنمای سایت

سایت حرفه: هنرمند شامل چندین بخش است که در ادامه (به ترتیب راست به چپ در نوار بالای سایت)، آنها را توضیح خواهیم داد: 

«ایران جدید، ایران کهن و هنر جهان»: مجموعه‌ی مقالات مختص وب‌سایت حرفه: هنرمند، به فراخور دیدگاه‌های نظری نویسندگان، اتفاقات و جریان‌های روز هنری، یا مطالعه درباره‌ی هنرمندان مختلف در این سه بخش موجود است. هر یک از این بخش‌ها شامل زیرمجموعه‌هایی است که از طریق نوار بالای سایت قابل مشاهده هستند.

«فصلنامه»: مجموعه فصلنامه‌های حرفه: هنرمند از ابتدا تا کنون به تفکیک سال انتشار در این بخش موجود است که با کلیک بر روی هر یک از آن‌ها، فهرست مطالب را مشاهده کرده و در عین حال میتوانید فایل pdf  مقالات مورد نظرتان از هر شماره را تهیه کنید. روش خرید مقالات در بخش «سؤالات متداول» توضیح داده می‌شود. علاوه براین در صورتی که نسخه‌ی فیزیکی فصلنامه‌ای موجود باشد، از همین صفحه می‌توانید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. نسخه‌ی دیجیتال برخی شماره‌ها نیز از طریق «خرید از طاقچه» قابل تهیه است.

«دیداری شنیداری»: مجموعه‌ی درسگفتارهای صوتی، سخنرانی‌ها و مقاله‌خوانی‌ها در قسمت «شنیداری» موجود است که می‌توانید برخی از آنها را طریق کست‌باکس (Cast box) و ساوند کلاد (SoundCloud) به صورت رایگان بشنوید. مجموعه‌ای از مستندهای هنری با ترجمه و زیرنویس فارسی حرفه: هنرمند، در قسمت «دیداری» موجود است. با کلیک بر روی دگمه‌ی «خرید» این مستندها را می‌توانید از طریق سایت «هاشور» تهیه و تماشا نمایید.

«فروشگاه»: امکان خرید نسخه فیزیکی فصلنامه های موجود و آرشیو، خرید و دانلود محصولات دیجیتال، و سایر محصولات فرهنگی مانند کتاب‌ها در این بخش وجود دارد.

«تماس با ما»: راه ارتباط شما با همکاران و پاسخگویی به مشکلاتی است که در خرید محصولات سایت ممکن است داشته باشید. در بخش Articles برخی از مقالات سایت به انگلیسی ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

«جستجو»: با نوشتن عنوان موضوع مورد نظرتان (نام نویسنده، هنرمند و …)، می‌توانید به تمامی محتواهایی که در فصلنامه‌ها یا بخش‌های مختلف سایت وجود دارد دسترسی پیدا کنید.