تبلیغات در حرفه: هنرمند

اکنون مؤسسات و کسب و کارهای متنوعی حرفه: هنرمند را برای معرفی خود انتخاب کرده‌اند. این انتخاب یاری‌رسان ما در تداوم و استمرار فعالیتهای فرهنگیمان بوده است. بسیاری از این دوستان با آگاهی نسبت به اهمیت حمایت بخش‌های اقتصادی جامعه از حوزه‌ی فرهنگی با ما همراه شدند و بیش از بهره‌ی اقتصادی، تصمیم بر مشارکت در فعالیتی فرهنگی داشته‌اند. همواره قدردان حسن نیتشان بوده‌ایم.

علاوه بر این حرفه: هنرمند به عنوان يكى از معتبرترين رسانه‌های هنری از طریق فضاهای آنلاین خود با طیف گسترده‌ای از هنرمندان و مخاطبین جدیِ هنر در تعامل است و از این نظر رسانه‌ای مناسب برای معرفی کسب و کارها و اطلاع‌رسانی رویدادهای مختلف به اهالی هنر به شمار می‌آید. طیف‌های متنوعی از هنرمندان، نویسندگان و روشنفکران، دانشجویان و علاقمندان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ایِ هنر مخاطبان رسانه‌های مختلف حرفه:هنرمند هستند. هر کدام از رسانه‌های ما، مخاطبِ هدف خود را دارد. شما می‌توانید با مشاوره و راهنمایی همکاران ما راه دستیابی به مخاطب مورد نظر خود را بهتر بیابید.

 در حال حاضر امکان تبلیغات در فصلنامه، وب‌سایت، اینستاگرام و تلگرام حرفه: هنرمند وجود دارد که شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط همکاریِ تبلیغاتی و سایر هماهنگی‌ها، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ با سازمان تبلیغات مجله به شماره‌ی:۸۸۹۳۷۲۹۱-021 در تماس باشید.