تبلیغات در حرفه: هنرمند

تاکنون مؤسسات و کسب و کارهای متنوعی حرفه: هنرمند را برای معرفی خود انتخاب کرده‌اند. این انتخاب یاری‌رسان ما در تداوم و استمرار فعالیتهای فرهنگیمان بوده است. بسیاری از این دوستان با آگاهی نسبت به اهمیت حمایت بخش‌های اقتصادی جامعه از حوزه‌ی فرهنگی با ما همراه شدند و بیش از بهره‌ی اقتصادی، تصمیم بر مشارکت در فعالیتی فرهنگی داشته‌اند. همواره قدردان حسن نیتشان بوده‌ایم.

علاوه بر این حرفه: هنرمند به عنوان يكى از معتبرترين رسانه‌های هنری از طریق فضاهای آنلاین خود با طیف گسترده‌ای از هنرمندان و مخاطبین جدیِ هنر در تعامل است و از این نظر رسانه‌ای مناسب برای معرفی کسب و کارها و اطلاع‌رسانی رویدادهای مختلف به اهالی هنر به شمار می‌آید. طیف‌های متنوعی از هنرمندان، نویسندگان و روشنفکران، دانشجویان و علاقمندان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ایِ هنر مخاطبان رسانه‌های مختلف حرفه:هنرمند هستند. هر کدام از رسانه‌های ما، مخاطبِ هدف خود را دارد. شما می‌توانید با مشاوره و راهنمایی همکاران ما راه دستیابی به مخاطب مورد نظر خود را بهتر بیابید.

 در حال حاضر امکان تبلیغات در فصلنامه، وب‌سایت، اینستاگرام و تلگرام حرفه: هنرمند وجود دارد که شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط همکاریِ تبلیغاتی و سایر هماهنگی‌ها، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ با سازمان تبلیغات مجله به شماره‌ی:۸۸۹۳۷۲۹۱-021 در تماس باشید.

Pngtree—instagram icon instagram logo 3584852 تبلیغات در حرفه: هنرمند
اینستاگرام
نشریه حرفه هنرمند هنر هنرهای تصویری
وب سایت
Archive Icon min تبلیغات در حرفه: هنرمند
مجله
telegram logo 944 تبلیغات در حرفه: هنرمند
تلگرام

اینستاگرام

صفحه اینستاگرام حرفه: هنرمند با بیش از 193 هزار دنبال‌کننده، طیف گسترده‌تری از مخاطبین را نسبت به سایر پلتفرم‌های مجله پوشش می دهد. میانگین بازدید پست‌های تبلیغاتی 18 هزار نفر است. این تبلیغات به دو دسته تقسیم می‌شوند:

فرهنگی:  به آموزشگاه‌ها ، موسسات فرهنگی و هنری و گالری‌ها اختصاص دارد.

تجاری:  معرفی کسب‌ و کارها و فعالیت های تجاری در این بخش لحاظ می‌شوند.

ظرفیت تبلیغات در روزهای هفته محدود و به شرح زیر است:

جمعه و شنبه: در هر روز 2 پست تبلیغاتی

یکشنبه؛ دوشنبه و سه شنبه:   در هر روز یک پست تبلیغاتی

چهارشنبه و پنج‌شنبه در هر روز تا 7 پست تبلیغاتی که به طور معمول به اطلاع‌رسانی نمایشگاه‍‌‌های آخر هفته اختصاص دارد.

وب‌سایت:

وب‌سایت حرفه: هنرمند در سالهای اخیر از اصلی‌ترین بسترهای تولید محتوای حرفه: هنرمند محسوب می‌شود و میانگین بازدید روزانه آن 800 تا هزار نفر است. اغلب مخاطبین وب‌سایت، هنرمندان و پژوهشگران هنر هستند که به طور جدی‌تر فضای هنری را دنبال می‌کنند. امکان تبلیغات در وب سایت به صورت بنرهای ماهانه در صفحه اصلی و صفحه فصلنامه ها وجود دارد.

 تلگرام:

کانال تلگرام حرفه: هنرمند حدود 21 هزار نفر دنبال کننده دارد که طیف جدی‌تر و پیگیرتر از اهالی هنر را شامل می شود.

ظرفیت تبلیغات تلگرام در هر هفته تنها 2 پست است.